Головна | Реєстрація | Вхід | RSSЧетвер, 28.03.2024, 15:03

Мій сайт

Педагогічний колектив

Наш педагогічний колектив:

Грицишин Ірина Ярославівна - завідувач школи, вчитель початкових класів та англійської мови в 1-4 класах. Стаж роботи 4 роки. У 2013 році закінчила Тернопільський національний педагогічний університет імені В. Гнатюка. В цьому ж році стала вчителем початкових класів У ЗОШ І ст. с. Дітківці. З 2014 року є завідувачем даної школи. У 2017 році отримала ІІ категорію. Професійне кредо: "Учень - це не посудина, яку потрібно заповнити, учень - факел, який треба запалити". Проблема над якою працює: "Роль гри у підвищенні пізнавальної активності молодших школярів".

Очеретнюк Надія Михайлівна - вчитель початкових класів. З 2012 по 2016 р. навчалася у КЗЛОР Бродівський педагогічний коледж імені М. Шашкевича. З 2016 року працює вчителем початкових класів у ЗОШ І ст. с. Дітківці. У 2016 році вступила у Рівненський державний гуманітарний університет на заочне відділення факультету " Початкова освіта".